Zaznacz stronę
lusterka kosmetyczne

Lusterka do puderniczek, wkłady szklane producent EMPEX

Lusterka do puderniczek produkowane z lustra o grubości 1.3 do 2.00 mm.

Lusterka do puderniczek, wkłady szklane producent EMPEX.          Firma Empex jest producentem wkładów szklanych lustrzanych do puderniczek kosmetycznych. Oferujemy wkłady szklane lustrzane do puderniczek z lustra o grubości od 1.3 mm do 2.00 mm we wszystkich kształtach. Wkłady szklane do puderniczek mogą być szlifowane. Produkujemy także szkło sferyczne w dowolnym kształcie. Na zdjęciu wkłady szklane, lusterka do puderniczek w dowolnym kształcie. Jako jedyni w Polsce posiadamy specjalne optyczne lustro o grubości 1.3 mm stosowane do puderniczek.

Lusterka do puderniczek, wkłady szklane producent EMPEX.          Firma Empex jest producentem wkładów szklanych lustrzanych do puderniczek kosmetycznych. Oferujemy wkłady szklane lustrzane do puderniczek z lustra o grubości od 1.3 mm do 2.00 mm we wszystkich kształtach. Wkłady szklane do puderniczek mogą być szlifowane. Produkujemy także szkło sferyczne w dowolnym kształcie. Na zdjęciu wkłady szklane, lusterka do puderniczek w kształcie kwadratu / prostokąta.Jako jedyni w Polsce posiadamy specjalne optyczne lustro o grubości 1.3 mm stosowane do puderniczek.

Lusterka do puderniczek, wkłady szklane producent EMPEX.          Firma Empex jest producentem wkładów szklanych lustrzanych do puderniczek kosmetycznych. Oferujemy wkłady szklane lustrzane do puderniczek z lustra o grubości od 1.3 mm do 2.00 mm we wszystkich kształtach. Wkłady szklane do puderniczek mogą być szlifowane. Produkujemy także szkło sferyczne w dowolnym kształcie. Na zdjęciu wkłady szklane, lusterka do puderniczek kształcie koła. Jako jedyni w Polsce posiadamy specjalne optyczne lustro o grubości 1.3 mm stosowane do puderniczek.